Елеватор-2020

II Аграрний Форум

Елеватор-2020


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Про систему автоматизованого керування рухом транспорту елеватора на ІІ Форумі "Елеватор 2020"

11:00 | ПроАгро Груп

Сучасні системи автоматизованого управління технологічним обладнанням гарантують ефективне транспортування продукту. Складовою подальшого росту показників елеватору є ефективне керування автотранспортом елеватору. Впровадження системи керування рухом транспорту у АСУ елеватора, а також у системі кількісного та якісного обліку дозволяють окрім росту продуктивності суттєво зменшити ризики комерційних втрат.

Виключення "людського фактору" із системи керування рухом транспорту забезпечує своєчасність подачі та відповідність продукту для кожного технологічного вузла. Програмне забезпечення формує оптимальну віртуальну чергу до кожного технологічного вузла з урахуванням, культури, типу дороботки та іншого. Під час прибуття до технологічних вузлів транспортні засоби знеособлено ідентифікуються автоматизованою системою та вносяться до бази. Користувачі мають обмежений доступ в рамках своїх обов’язків. Всі дії операторів та параметри роботи системи архівуються та можуть аналізуватись у подальшому. Про переваги системи автоматизованого керування рухом транспорту елеватора (Система САКРуТ) розповість 24 січня на ІІ Форумі "Елеватор 2020" Мельниченко Сергій, керівник проектного відділу "Prisma Energy Group".

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Українська Зернова Асоціація

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Офіційні партнери
Official Partners

Хорольський Механічний ЗаводConvex International GmbH

Cпеціальний партнер
Special Partner

SEW-EURODRIVE

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Elevatorist.com

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаЗерно, журналInventureВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриБаланс-АгроSeedsТрипольеAgri-gatorПропозицияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroStoryAgroReviewАграрникАгроЛюксАгро ФМАгроиндустрияИнфоиндустрияAgro NewsАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGІнформбізнес