Елеватор-2020

II Аграрний Форум

Елеватор-2020


Міжнародний виставковий конгрес-центр Український дім, м. Київ

Про те, як зробити технологічні та бізнес-процеси агрогосподарств максимально контрольованими та прозорими на ІІ Форумі "Елеватор 2020"

14:00 | ПроАгро Груп

Автоматизована система управління PRISMA AGROSMART CONTROL (PASC) - це система апаратного та програмного забезпечення, заснована на сучасних стандартах, принципах та тенденціях Індустрії 4.0. і є власною розробкою компанії "Prisma Energy Group".

Технології, що входять до складу PRISMA AGROSMART CONTROL, дозволяють здійснювати технологічні та бізнес-процеси агрогосподарств максимально контрольованими та прозорими, а також підвищити ефективність роботи таких підприємств як елеватори та комбікормові заводи за рахунок використання інноваційних енергоефективних рішень та мінімізації впливу людського фактора на виробничий процес. Про те, як зробити технологічні та бізнес-процеси агрогосподарств максимально контрольованими та прозорими за допомогою PRISMA AGROSMART CONTROL розповість 24 січня на ІІ Форумі "Елеватор 2020" Сиротенко Михайло, комерційний директор "Smart Industry Group".

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Співорганізатори
Co-Organizers

Українська Зернова Асоціація

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Офіційні партнери
Official Partners

Хорольський Механічний ЗаводConvex International GmbH

Cпеціальний партнер
Special Partner

SEW-EURODRIVE

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

Elevatorist.com

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

Українська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаЗерно, журналInventureВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриБаланс-АгроSeedsТрипольеAgri-gatorПропозицияАгробізнес сьогодніAgroONE, журналAgroStoryAgroReviewАграрникАгроЛюксАгро ФМАгроиндустрияИнфоиндустрияAgro NewsАгробізнес УкраїнаAGROBASE.ORGІнформбізнес