Залишилося днів: 54
III Міжнародний Форум ЕЛЕВАТОР-2021 / Grain Storage Forum ELEVATOR

III Міжнародний Форум ЕЛЕВАТОР-2021
Grain Storage Forum ELEVATOR


Київ

Олег Клименко: Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 буде масштабним і різноплановим

13:56 | ПроАгро Груп

У січні наступного року компанія "ПроАгро Груп" планує провести черговий щорічний Grain Storage Forum ELEVATOR 2021. Керівник компанії та ідейний натхненник Форуму Олег Клименко розповів виданню Elevatorist.com, чого чекати зерновому ринку від цього заходу й до чого вже зараз готуються організатори і учасники.

Олеже, який досвід ви винесли з попереднього Форуму, що нового ми побачимо на заході?

Форум "Елеватор 2020" був першим заходом подібного роду й масштабу на елеваторному ринку, який провела наша компанія спільно з Українською Зерновою Асоціацією. За його підсумками ми побачили, що в галузі назріла низка проблем. Фактично, для їх вирішення гравцям необхідна як додаткова інформація про ринок, так і всебічне її обговорення. Наш форум якраз і став тим майданчиком, де ця потреба була успішно реалізована.

Минулорічний досвід показав, що наш Форум викликав підвищений інтерес не тільки серед тих, хто безпосередньо пов'язаний з роботою елеватора, але також привернув увагу чиновників, політиків і професіоналів з суміжних галузей. У торішньому заході взяли участь перші особи профільного міністерства, депутати-аграрії, були присутніми директори великих холдингів і елеваторів. Форум показав, що бажаючих висловитися виявилося значно більше, ніж було передбачено програмою. На жаль, часу на повноцінну дискусію внаслідок великого числа її учасників не вистачило. Ми врахували цей нюанс і вирішили змінити формат заходу, розширивши його і частково трансформувавши.

Що нового побачать учасники майбутнього Форуму?

На Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 ми збільшимо кількість дискусійних майданчиків й розширимо їх тематику. Форум складатиметься з двох конференцій - це "Зберігання і переробка" й "Трейдинг і логістика".

Основний майданчик Форуму - конференція "Зберігання і переробка", яка звичайно ж, переважно буде присвячена елеваторам. Її ми розділимо на два потоки. У першому плануємо зосередитися на розгляді питань економічного стану і фінансування елеваторної галузі, інвестицій в будівництво і поточну діяльність підприємств, а також термінів окупності подібних проектів. Також буде порушено і багато інших актуальних питань, починаючи з впровадження інновацій і закінчуючи дефіцитом кадрів на зерносховищах.

Другий потік конференції ми плануємо зосередити на обговоренні проблем переробної галузі, оскільки, на нашу думку, вони дуже тісно пов'язані й переплетені з сектором зберігання. До участі в цьому потоці ми плануємо залучити як борошномелів, так і олієжировиків - представників профільних асоціацій і експертів. Будуть проведені панельні дискусії для обговорення актуальних питань даних галузей з акцентом на нові ризики та шляхи їх подолання.

Чому вирішили включити в Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 ще й конференцію по трейдингу і логістиці?

Наша компанія вже 10 років проводить конференції з подібною тематикою, і вони завжди були вкрай затребувані. На жаль, пандемія COVID-19 відкоригувала наші плани на поточний рік. З урахуванням ситуації в країні і в світі, ми були змушені скасувати запланований раніше захід. Тематика трейдингу і логістики тісно пов'язана з тематикою зберігання, оскільки вони є ланками одного ланцюга з постачання зерна і олійних від виробника до споживача, тому ми вирішили включити її у січневий Форум. Окремо хочу підкреслити, що конференція "Трейдинг і логістика" є своєрідним продовженням першої конференції і зачіпає ряд спільних проблем, а значить орієнтована на одну і ту ж цільову аудиторію.

Дана конференція також планується дуже насиченою, хоча і буде складатися з одного потоку. Наприклад, для участі в дискусії з трейдингу ми розраховуємо залучити як міжнародних експертів, так і провідних трейдерів України. Для більш повного і глибокого обговорення поточних проблем, які виникли в галузі, співорганізатором конференції "Трейдинг і логістика" виступить компанія "Украгроконсалт".

Що стосується логістичного напряму, то тут також буде солідне "лобі". Поряд з рядовими учасниками ринку ми запросили представників Міністерства інфраструктури, "Укрзалізниці", логістичних асоціацій України. На сьогодні свою участь у Форумі вже підтвердив засновник компанії "НІБУЛОН" Олексій Опанасович Вадатурський. Ми розраховуємо, що в своєму виступі він торкнеться питань річковий логістики.

В якості співорганізатора логістичних панелей Форуму ми залучили компанію "Центр Транспортних Стратегій". Крім цього, нами було вирішено провести в рамках Форуму серію семінарів на локальні теми. Цільова аудиторія - елеваторники, переробники, трейдери і логісти. Зокрема, для трейдерів ми плануємо семінар по трансферному ціноутворенню, проблемам з відвантаженням, безпекою. Залучаємо найбільші фінансові установи країни, які дадуть відповідь на актуальні для ринку питання. Ми сподіваємося, що нам вдасться залучити до обговорення когось із перших осіб податкової служби, і учасники Форуму отримають відповіді на свої питання по оподаткуванню, як то кажуть, з перших вуст. В рамках Форуму безкоштовні консультації нададуть юристи і інші експерти.

У минулому році в рамках Форуму працювала невелика виставка. Збережете таку практику на ELEVATOR 2021?

Так, ми плануємо зробити стенд-виставку Grain Storage Expo, наскільки дозволить простір Українського дому. Це буде не просто виставка - ми хочемо створити креативне простір, де компанії на своїх стендах будуть працювати як консалтингові центри. Плануємо, що це простір згодом перейде в Інтернет і перетворюється в постійно діючий консалтинговий майданчик.

Ми розраховуємо також, що на Форумі будуть представлені учасники з різних країн, в тому числі й далекого зарубіжжя. Таким чином, ми плануємо вихід і на міжнародний рівень. Амбіцій багато, і ми сподіваємося, що всі вони здійсняться, оскільки загального Форуму подібного рівня, наскільки мені відомо, в сфері зберігання, переробки, аграрної логістики і трейдингу в Україні ще не проводилось.

Планується створити простір для бізнес-переговорів і для прес-конференцій. Одним словом, задумів багато, про все розповісти складно.

Чи будете в цей раз проводити конкурс "Елеватор року"?

Обов'язково. Цього разу ми розширимо число номінацій. Вони будуть стосуватися не тільки елеваторної галузі. На Форумі відзначимо переможців конкурсу серед переробників, логістів та трейдерів.

Для елеваторників будуть номінації "Елеватор року", кращий "Керівник елеватора" і "Виробник елеваторного обладнання". Вибирати переможців буде аграрний ринок шляхом голосування і наше авторитетне журі.

Ви плануєте провести такий масштабний захід за один день?

Так. Ми задіємо технології, які дозволять кожному учаснику отримати максимальну користь від Форуму.

Чи враховуєте ви ситуацію з COVID-19?

Звичайно, ми передбачили всі заходи безпеки, які тільки можливі - відповідні рамки, дезінфекційні розчини, маски. Український дім - велика локація, де реально вмістити до 1000 чоловік з дотриманням всіх належних норм безпеки та соціальної дистанції. У разі, якщо Київ на період проведення Форуму потрапить в червону зону або країну закриють на жорсткий карантин, ми будемо змушені перенести наш захід.

На якій стадії підготовка Grain Storage Forum ELEVATOR-2021?

На найактивнішій. Ми запрошуємо спікерів, учасників, запускаємо конкурси. Тобто ми вже в дорозі, так що приєднуйтесь!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Організатор
Organizer

ПроАгро Груп

Співорганізатори
Сo-organizer

Українська Зернова Асоціація

Програмні партнери
Program partners

УкрАгроКонсалтЦентр Транспортных Стратегий

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Юридичний партнер
Legal Partner

EUCON Legal Group

За підтримки
With Support

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Elevatorist.com

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

СУДНОПЛАВСТВО

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

EBA / Європейська бізнес асоціаціяACC / Американская торговая палата в УкраинеAgroONE, журналАгробізнес сьогодніВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриРада підприємців при Кабінеті Міністрів УкраїниAgro-Farmers Україна (Сільське Господарство)Agro NewsАгропорталLogist.FMВсе для агропромислового комплексуЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИПорты УкраиныПропозицияЗерно, журналAgroInsightexAggeekУкраїнська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес УкраїнаAgroReviewАгроэкспертAgroStoryАгравериАгроЛюксАсоціація українського бізнесу у ПольщіАгро ЕлітаRailway SupplyAGROBASE.ORGАгроиндустрияАгро ФМИнфоиндустрияSapienza.mediaSeedsAgri-gatorАграрник