Залишилося днів: 54
III Міжнародний Форум ЕЛЕВАТОР-2021 / Grain Storage Forum ELEVATOR

III Міжнародний Форум ЕЛЕВАТОР-2021
Grain Storage Forum ELEVATOR


Київ

Почалося голосування за кращий елеватор 2020 року й інших лідерів галузі

13:50 | ПроАгро Груп

Почалося голосування за кращий елеватор 2020 року й інших лідерів галузі!

Впродовж місяця, з 15 жовтня по 15 листопада, тривав прийом пропозицій за включення елеваторів, підприємств з переробки зернових та олійних, логістичних та трейдерських компаній, які працюють на території України, до конкурсу на визначення лідерів галузі. Разом з тим, до лонг-листу рейтингу також включені компанії, які забезпечують зерновий ринок обладнанням й послугами.

Група компаній "ProAgro Group" спільно з "Українською Зерновою Асоаціацією" та інтернет-виданням Еlevatorist, інформаційно-консалтинговим "Центром транспортних стратегій", консалтинговою компанією "Украгроконсалт", що виступають організаторами конкурсу, за цей час отримали понад 200 (!) заявок з пропозиціями по різних номінаціях рейтингу, і наразі розпочалося голосування, за результатами якого й будуть визначені переможці, кращі з кращих.

Лідери будуть визначатися спільно експертними радами, до яких увійшли по десять визнаних фахівців кожної з галузей, а також відкритим он-лайн голосуванням учасників ринку за номінантів рейтингу.

Онлайн голосування проходить на сайті події http://www.proagro.com.uaза принципом "одна ip-адреса - один голос".

При підрахунку результатів подані онлайн голоси будуть зведені до 50-бальної шкали (за 50 балів буде прийнятий лідер онлайн голосування), а також оцінки Експертної ради (до 50 балів). Зведена сума он-лайн голосів та Експертної ради складе підсумок голосування. Номінант, який набере найбільшу суму балів буде визначений переможцем.

Запрошуємо учасників ринку підтримати номінантів своїм голосом! Голосування вже розпочалося і триватиме до 15 січня.
Лідери рейтингів будуть названі і отримають нагороди 22 січня 2021 року в найочікуванішої події галузей зберігання, переробки, логістики та трейдингу зерна- GRAIN STORAGE FORUM ELEVATOR-2021.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Організатор
Organizer

ПроАгро Груп

Співорганізатори
Сo-organizer

Українська Зернова Асоціація

Програмні партнери
Program partners

УкрАгроКонсалтЦентр Транспортных Стратегий

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Юридичний партнер
Legal Partner

EUCON Legal Group

За підтримки
With Support

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Elevatorist.com

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

СУДНОПЛАВСТВО

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

EBA / Європейська бізнес асоціаціяACC / Американская торговая палата в УкраинеAgroONE, журналАгробізнес сьогодніВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриРада підприємців при Кабінеті Міністрів УкраїниAgro-Farmers Україна (Сільське Господарство)Agro NewsАгропорталLogist.FMВсе для агропромислового комплексуЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИПорты УкраиныПропозицияЗерно, журналAgroInsightexAggeekУкраїнська аграрна конфедераціяАграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес УкраїнаAgroReviewАгроэкспертAgroStoryАгравериАгроЛюксАсоціація українського бізнесу у ПольщіАгро ЕлітаRailway SupplyAGROBASE.ORGАгроиндустрияАгро ФМИнфоиндустрияSapienza.mediaSeedsAgri-gatorАграрник