Залишилося днів: 59
III Міжнародний Форум ЕЛЕВАТОР-2021 / Grain Storage Forum ELEVATOR 2021

III Міжнародний Форум ЕЛЕВАТОР-2021
Grain Storage Forum ELEVATOR-2021


Event Hall, Obolon, м. Київ

Variant Agro Build виступить Генеральним партнером Grain Storage Forum ELEVATOR-2021

13:00 | ПроАгро Груп

Організаційний Комітет Grain Storage Forum "ELEVATOR-2021" представляє Генерального партнера Форуму - ТОВ "Варіант Агро Буд" (Variant Agro Build).


Вже другий рік поспіль Компанія Variant Agro Build виступає Генеральним партнером найбільшого в Україні аграрного Форуму галузей зберігання, переробки, логістики та трейдингу зерна!

Компанія входить до української виробничої групи з десяти підприємств, які займаються обробкою металу і виготовленням обладнання для його обробки.

Загальна площа підприємства становить 16 000 м2. Завод обладнаний новітнім високотехнологічним устаткуванням, має власний склад готової продукції.
Підприємство обробляє 12 000 тонн металу/ рік і цей показник постійно збільшується. Власні виробничі потужності дозволяють виробляти обладнання для 500 тис. тонн зберігання на рік.

Підприємство в 2018 р. пройшло сертифікацію по ISO 3834 "Система якості в зварювальному виробництві" і EN 1090 "СЕ маркування продукції", а в 2017 р. отримало сертифікат: ISO 9001 "Система менеджменту якості". Отриманням цих сертифікатів підприємство в черговий раз підтвердило факт, що його продукція може маркуватися знаком "СЕ" (Conformité Européenne - "європейська відповідність").

З 2018 року устаткування виробництва ТОВ "Варіант Агро Буд" було включено до Переліку української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Сайт підприємства: https://variant-ab.com.ua/production
YouTube Канал : http://bit.do/fnGqd

Нагадаємо, що Форум відбудеться 26 березня у м. Києві.
Організатори події: ProAgro Group та Українська Зернова Асоціація.

• Захід буде проведено з урахуванням та чітким дотриманням усіх нормативних та санітарних умов.
• Всі учасники події будуть забезпечені засобами індивідуальної безпеки.
• В рамках події будуть застосовані профілактичні заходи.

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Організатор
Organizer

ПроАгро Груп

Співорганізатори
Сo-organizer

Українська Зернова Асоціація

Програмні партнери
Program partners

УкрАгроКонсалтЦентр Транспортных Стратегий

Генеральний партнер
General Partner

Variant Agro Build

Офіційні партнери
Official Partners

Хорольський Механічний Завод

Юридичний партнер
Legal Partner

EUCON Legal Group

За підтримки
With Support

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Elevatorist.com

Генеральний інформаційний партнер
General Information Partner

СУДНОПЛАВСТВО

Ексклюзивний медіа партнер
Exclusive Media Partner

LANDLORD

Медіа-партнери
Media Partners

EBA / Європейська бізнес асоціаціяACC / Американская торговая палата в УкраинеAgroONE, журналВсеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктуриРада підприємців при Кабінеті Міністрів УкраїниAgro-Farmers Україна (Сільське Господарство)Agro NewsАгропорталLogist.FMВсе для агропромислового комплексуЭксклюзивные ТЕХНОЛОГИИПорты УкраиныПропозицияЗерно, журналAgroInsightexАгроэкспертАгробізнес сьогодніAggeekУкраїнська аграрна конфедераціяAgroStoryАгравериАграрний тиждень. УкраїнаАгробізнес УкраїнаAgroReviewАгро ЕлітаАгроЛюксАсоціація українського бізнесу у ПольщіПЕРЕВІЗНИКAGROBASE.ORGRailway SupplyИнфоиндустрияАгроиндустрияАгро ФМAgri-gatorSeedsSapienza.mediaАграрник