Все про податки 2018 року. Підготовка до річного звіту за 2018 р.

Семінар

Все про податки 2018 року. Підготовка до річного звіту за 2018 рік. Прогноз податкових змін 2019 року


ЄГИПЕТ ШАРМ ЕЛЬ ШЕЙХ Concorde El Salam Front Area 5*

Про семінар

ПроАгро

Одним із аспектів розвитку економіки країни є державна політика в сфері оподаткування, що в цілому впливає на бізнес-клімат в країні. 2014-2015 рр. призвели до дестабілізації економічної ситуації в Україні, що, зокрема, позначилося і на умовах оподаткування підприємств, в т.ч. і в сфері сільського господарства.

Фактично з 2015 року в Україні щорічно відбуваються зміни умов оподаткування, що вносить певні складнощі у веденні бухгалтерської звітності. Це і адміністрування ПДВ, ЄСВ, і відображення в бухгалтерському обліку держдотацій тощо. Всі ці аспекти вимагають ретельного вивчення, а напередодні річних звітів - систематизації накопичених знань і досвіду.

У зв"язку з цим компанія "ПроАгро" оголошує про проведення виїзного семінару-практикуму "Все про податки 2018", який відбудеться 24 листопада - 1 грудня 2018 року (Єгипет, Шарм-ель-Шейх, готель Concorde El Salam Front Area 5 *).

В рамках семінару будуть розглянуті 4 основні блоки питань:

  • ПДВ
  • ЄСВ і Спрощений режим оподаткування
  • Екологічний податок
  • Податок на прибуток і фінансова звітність. Прогноз змін на 2019 рік.

Фахівці-практики допоможуть учасникам семінару розібратися в усіх нюансах умов оподаткування підприємств в 2018 році, систематизувати знання та якісно підготуватися до підготовки річних звітів.

Поспішайте стати учасником семінару! Кількість місць обмежена!

З питань участі у наших подіях, партнерських програм, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся до Інформаційної компанії "ПроАгро Груп":


Генеральный медіа-партнер
General Media Partner

Агропортал

За підтримки
With Support

Фридом Финанс УкраинаВсе про бухгалтерський облік

Медіа-партнери
Media Partners

ACC / Американская торговая палата в УкраинеAgroReviewAGROBASE.ORGАгропрофиИнститут учета и финансов НААН УкраиныЛіга:ЗаконЮридична газетаФедерація аудиторів, бухгалтерів та фінансистів АПК УкраїниАграрникEUCON Legal Group