В Києві пройшла перша міжнародна конференція "Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність"

12:52 | ПроАгро

Компанія "ПроАгро" виступила інформаційним партнером першої міжнародної конференції "Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність", яка пройшла в Києві 17 листопада 2016 року.

Захід відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (EBRD), Міжнародної Асоціації Торгівлі Зерном та Кормами (GAFTA) та став найважливішою та масштабною подією на шляху розвитку бобового сектору аграрної галузі України.

Окрім цього, конференція була внесена в офіційний календар ФАО, як значна подія в Україні з нагоди проголошення Генеральною асамблеєю ООН 2016 року - Міжнародним роком бобових.

Зазначимо, що в офіційному відкритті Конференції взяв участь Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, який наголосив, що розвиток бобової галузі відповідає стратегії Мінагрополітики.

Конференцію відвідало понад 200 делегатів, серед яких представники 10 Посольств іноземних країн, представники міжнародних організацій, зокрема президент Всесвітньої Конфедерації Бобових (GPC) Арслан Хусейн, представник Міністерства сільського господарства та добробуту фермерів Індії доктор Шрі Аніл Пратап Сінгх та представники Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

У рамках конференції кожен учасник отримав нагоду детально ознайомитися з перспективами ринку бобових культур на світовому ринку та обговорити економічні важелі і потенційні можливості України в розвитку бобових на найближчі роки, тенденції попиту зі сторони ключових імпортерів, технології вирощування, переробки та багато іншого, що пов’язане з бобовими культурами в Україні.

Окремо варто відзначити кулінарні смаколики на конференції, виготовлені з бобових культур: загалом було презентовано 22 різноманітні бобові страви. Окрім цього, кожен учасник отримав подарунок від організаторів Конференції - Громадської спілки "Співтовариства виробників та споживачів бобових України" у вигляді набору бобових зерен разом із кулінарними рецептами для приготування бобових страв.

Організатори заходу стверджують, що конференція "Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність" повинна стати щорічним офіційним заходом, присвяченим розвитку бобових культур в Україні і їх виходу на міжнародні ринки.