Запрошуємо на Аграрний Форум ААУ з правових питань

10:36 | ПроАгро

20 квітня 2017 року Асоціація адвокатів України запрошує Вас на ІІ Аграрний Форум ААУ з правових питань - майданчик для обговорення актуальних і найгостріших проблем агробізнесу та законодавчого забезпечення аграрної реформи.

Мета форуму: обмін досвідом між фахівцями, обговорення актуальних правових питань сільського господарства, новел в оподаткуванні, формуванні серед учасників форуму уміння захищати та відстоювати свої права та законні інтереси в сфері сільськогосподарських відносин.

Формат заходу: одноденний проект включає ділову частину, а саме виступи доповідачів та обговорення дискусійних питань, а також неформальне спілкування під час перерв на каву брейк.

Аудиторія форуму: провідні юристи, адвокати, представники ДФС України, представники Мінагрополітики, судді, топ-менеджери аграрних підприємств; керівні особи державних інституцій; представники профільних асоціацій, провідні аналітики, консультанти та експерти ринку, ЗМІ.

Доповідачі та експерти:

Леонид Козаченко, народний депутат України, голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітета Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Поліводський Олександр, адвокат, к.ю.н., партнер ПФ "Софія".

Кошиль Андрій, президент асоціації "Земельна спілка України".

Мірошниченко Анатолій, професор Кафедри земельного та аграрного права юридичного ф-ту КНУ ім. Тараса Шевченка.

Верницький Микола, директор Інформаційної компанії "ПроАгро" .

Юхновський Олег, кандидат сільськогосподарських наук, голова Комітету підприємців АПК при ТПП України, президент ВГО "Союз виробників харчової промисловості".

Кобилянський Віктор Ананійович, адвокат, спеціалізація - земельне право.

Детальніше про форум та умови участі Ви можете ознайомитись за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/6080/ та за тел. 067 501 56 10.

Контактна особа - Ірина Аттрайд.