3-5 грудня FreshBusiness Expo 2019 року вітала своїх учасників та відвідувачів у МВЦ

13:00 | ПроАгро Груп

3 грудня FreshBusiness Expo розпочала роботу вже восьмий раз. Організатори плідно працювали над вдосконаленням виставки, збираючи професійну аудиторію та створюючи актуальну програму.

За три дні роботи виставки її відвідало 3476 особи. Компанії з 16 країн світу Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Кенії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Франції, Чехії, Швеції, України представили свою продукцію та послуги на виставці.

Традиційно, в рамках виставки, було проведено щорічну конференцію "Овочі та фрукти України-2019. Експортний прорив" та міжнародний торговий форум.

Вдруге було проведено семінарську програму, що присвячена тепличним технологіям. Створення такої тематичної семінарської програми пов’язано із додаванням тепличного сектору. Організатори вбачають значний попит на дану діяльність. 97 слухачів протягом двох днів відвідали семінари з метою ознайомлення з новими технологіями, вдосконалення знань, пошуку партнерів та клієнтів тощо.

Нагадуємо, що FreshBusiness Expo провідна міжнародна подія B2B формату всієї галузі плодоовочівництва в Україні. Виставка присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу такої продукції як овочі, фрукти та ягоди.

Щороку виставка підтверджує, що є чудовим додатковим маркетинговим інструментом для компаній, що займаються встановленням та зміцненням такого необхідного бізнесу в Україні та країнах СНД. FreshBusiness Expo привертає до себе все більше уваги виробників, трейдерів, імпортерів, експортерів, переробників, а також постачальників обладнання.

Організатори FreshBusiness Expo хотіли б подякувати всім учасникам та відвідувачам за успіх FreshBusiness Expo 2019!

Детальніша інформація на: www.freshbusiness-expo.com