Alebor Group до нового сезону модернізував три елеватора

14:06 | ПроАгро
Alebor Group

Компанія Alebor Group завершила модернізацію Христинівського, Вороновицького та Чесного хлібоприймальних підприємств.

Як повідомляє "ПроАгро" з посиланням на прес-службу компанії, на Чесному ХПП зведено три нові силоси на плоскій основі місткістю 5 тис. тонн кожний, а також один оперативний силос місткістю 1,5 тис. тонн.

Додано одну секцію та газову горілку до сушарки, і тепер на підприємстві можна сушити 2,5 тис. тонн зерна на добу при зніманні 4-5 тонновідсотків. У минулому сезоні цей показник становив 1,5 тис. тонн/доба.

Також побудувано ще один автоприйом вантажопідйомністю 80 тонн та встановлено новий пневматичний пробовідбірник. Завдяки йому елеватор удвічі прискорив прийом ранніх зернових до 200-240 тонн/год.

На Вороновицькому ХПП обсяг зберігання зерна збільшився на 39 тис. тонн - до 140 тис. тонн. Оперативні потужності зросли на 6 тис. тонн - до 15 тис. тонн.

В одному із силосів встановили гравітаційний розсіювач зерна. Завдяки йому продукція розподіляється по силосу рівномірно, що унеможливлює самосортування зерна.

Також на підприємстві встановили зерносушарку з продуктивністю 250 тонн/год. Тепер потужності сушіння елеватора зросли до 6,9 тис. тонн на добу за кукурудзою при знятті вологи на 10 тонновідсотків.

Найбільше робіт виконано на Христинівському ХПП, де зібрано 6 десятитисячних силосів, що збільшило потужності зберігання до 134 тис. тонн. Підсилили двома секціями сушарку, встановили сепаратор продуктивністю 150 тонн/год. і транспорту систему потужністю 175 тонн/год.

Також побудовано новий в’їзний комплекс, встановлено треті ваги та збудовано нове приміщення для лабораторії.