"Астарта" досягла 70% виробництва молока ґатунку екстра

16:02 | ПроАгро Груп
Астарта-Київ

Одним із пріоритетних напрямів діяльності агропромхолдингу "Астарта" є тваринництво, в якому за підсумками чотирьох місяців 2019 року спостерігається динамічна тенденція покращення і в структурі, і в обсягах виробництва та реалізації молока.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, частка виробництва та реалізації молока ґатунку екстра на підприємствах Полтавської області - "ім. Довженка", "Полтавазернопродукт", "Мусіївське", "Астарта Прихоролля" - становить 100%, а в середньому по холдингу ця цифра складає 70% від загального обсягу (для порівняння: станом на кінець 2018 року - 30%).

Так, у січні-квітні в заліковій вазі на молочнопереробні підприємства реалізовано близько 40 тис. тонн молока.

"Сучасні технології ведення молочного скотарства, які ми застосовуємо в роботі, дозволяють підтверджувати лідерські позиції "Астарти" серед промислових виробників молока в Україні. Ми інвестуємо в здоровий генетичний молодняк, збалансовану кормову базу та гігієну в тваринництві, що в комплексі дає нам можливість отримувати якісне молоко. Незважаючи на непросту кон’юнктуру ринку, ми бачимо перспективи розвитку молочного напряму, адже виробляти якісне молоко - це надзвичайно ефективно", - зазначає керівник напряму тваринництва "Астарти" Михайло Травецький.

Довідка. Агрохолдинг "Астарта" поєднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ "Полтавазернопродукт", ТОВ "Агрофірма ім. Довженка", ТОВ "Добробут" (всі - Полтавська область), ТОВ "Хмельницьке" (Вінницька область) і ТОВ "Волочиськ-Агро" (Хмельницька область). Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування й реалізація зернових і олійних культур, виробництво м'яса й молока.