"Мрія" і CFG працюватимуть під єдиним брендом "Контінентал Фармерз Груп"

11:10 | ПроАгро Груп
Мрия Агрохолдинг

Агрохолдинг "Мрія" і компанія Continental Farmers Group (CFG) завершили процес об’єднання бізнесів. Відтепер вони працюватимуть під єдиним брендом - "Контінентал Фармерз Груп", обробляючи землі у п’яти областях Західної України.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, її центральний офіс, як і раніше, буде в Тернополі, представництва "Контіненталу" працюватимуть у Києві та Вирові (Львівська область).

Назву об’єднаний бізнес отримав від бренду Continental Farmers Group, проте з акцентом, що "Контінентал" - українська компанія з міжнародним капіталом.

Процес інтеграції двох бізнесів тривав із листопада 2018 року.

"Хочу підкреслити, що відбулося злиття двох рівнозначних українських компаній, і це знайшло своє відображення й у новому логотипі. Ми не просто об’єднали два бізнеси, а зберегли при цьому всі кращі практики кожного", - зазначив генеральний директор "Контінентал Фармерз Груп" Георг фон Нолкен.

Довідка. Агрохолдинг "Мрія" та компанія CFG, до складу якої входять дочірні підприємства "Агро ЛВ" і "Грейнленд", мають спільного інвестора - SALIC UK, який восени 2018 року придбав активи "Мрії". З листопада 2018 року компанії працюють як єдиний бізнес.

У червні 2019 року відбулося їхнє остаточне об’єднання і призначення нового генерального директора об’єднаної компанії "Контінентал". Земельний банк в обробітку компанії складає 195 тис. га в Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.