Три підприємства МХП підтвердили відповідність європейським екостандартам

12:56 | ПроАгро Груп
МХП / Миронівський Хлібопродукт

Три підприємства агрохолдингу МХП підтвердили відповідність європейським екологічним стандартам ISCC EU.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на повідомлення компанії, відповідні сертифікати в липні поточного року отримали "MHP trading FZE", "ЛК Юкрейн Груп" і "Катеринопільський елеватор".

"Зараз вже недостатньо, щоб елеватори і рослинницькі підприємства МХП відповідали вимогам законодавства України та кращих світових практик. Тепер за допомогою зовнішньої сертифікації та незалежних аудиторів ми також повинні упевнитися в тому, що наші постачальники ріпаку та кукурудзи, а також елеватори, які надають послуги для МХП і її незалежних партнерів, теж відповідають вимогам українського законодавства та стандартів ISCC", - розповів головний еколог МХП Олександр Семенець.

Зазначається, що під час аудиту на відповідність вимогам стандарту ISCC EU аудитори міжнародної компанії Bureau Veritas оцінювали весь виробничо-логістичний цикл. Перевірки проходили з точки зору належного зберігання та внесення добрив постачальниками сировини, дбайливого використання і захисту земельних і водних ресурсів.

Крім цього, проводився контроль і оцінка викидів парникових газів, які утворюються в процесі вирощування зернових і олійних культур, а також в процесі їх переробки і транспортування.

Агрохолдинг і в майбутньому має намір сертифікувати свої підприємства за стандартом ISCC EU. У планах МХП також в рамках сертифікації провести необхідні виїзні аудити незалежних постачальників ріпаку, кукурудзи та підприємств, що надають послуги з їх зберігання для агрохолдингу.

"Завдання команди МХП полягає в проведенні виїзного аудиту 100% постачальників ріпаку та кукурудзи, які будуть експортовані. Така сертифікація на відповідність європейським стандартам стане каталізатором позитивних змін наших партнерів і постачальників, відкриє для них нові бізнес-можливості завдяки відповідності європейським стандартам", - зауважив головний еколог МХП Олександр Семенець.