KSG Agro реструктуризував кредит перед німецьким Landesbank

13:50 | ПроАгро Груп
KSG Agro

Агрохолдинг KSG Agro уклав угоду про реструктуризацію кредитної заборгованості за договором від 29 жовтня 2012 року перед німецьким банком Landesbank Baden-Wuerttemberg (LBBW).

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на повідомлення компанії, за кредитним договором отримано 11,5 млн євро, а залишок боргу становить 8,3 млн євро. У результаті до погашення агрохолдингом підлягає 33% заборгованості, що становить 3,2 млн євро.

Кредитні кошти LBBW залучалися агрохолдингом з метою придбання обладнання виробництва німецької компанії Big Dutchman для свинокомплексу в с.Ніва Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область), що належить "Рантьє", який входить до складу KSG Agro.

"Німецький банк LBBW став черговим міжнародним кредитором, який пішов назустріч нашому агрохолдингу, дозволивши погасити борг з високим - майже 70% дисконтом. Для нас успішна реструктуризація означає вивільнення оборотних коштів, які будуть спрямовані на розвиток існуючих та старт нових проектів в сфері рослинництва і свинарства. У нинішньому році врегулювання питань кредитної заборгованості залишатиметься в числі наших стратегічних пріоритетів", - прокоментував голова ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов.