"Контінентал Фармерз Груп" придбала безпілотники для моніторингу полів

14:15 | ПроАгро Груп

Компанія "Контінентал Фармерз Груп" почала використовувати інноваційні продукти Hummingbird Technologies.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, вона придбала для дистанційного моніторингу своїх полів чотири безпілотні літаки Trinity F9, які будуть допомагати у визначенні потенціалу не тільки кожного поля, а й його окремих ділянок, і оперативно вносити відповідні зміни в технологічні карти.

Для збору і аналізу даних, отриманих з безпілотників, "Контінентал" використовує інноваційну платформу Hummingbird. За допомогою алгоритмів машинного навчання і штучного інтелекту, вона не тільки дозволяє комплексно аналізувати стан посівів, прогнозувати врожайність культури, проводити діагностику захворювань рослин, а й приймати більш раціональні і обґрунтовані рішення в процесі складання технологічних карт.

Впровадження платформи Hummingbird в агровиробництво "Контінентал Фармерз Груп" є найбільшим проектом використання “databased” рішень у сільському господарстві України.

"Початок співпраці з Hummingbird Technologies - це ще один крок “Контіненталу” на шляху до точного землеробства. Такі технології допомагають аграріям заощадити кошти, оптимізувавши витрати на добрива, препарати і т. д. для полів з низьким потенціалом і досягти більш високої ефективності вкладених ресурсів там, де потенціал ділянки високий. Саме такий принцип і лежить в основі точного землеробства", - каже генеральний директор "Контінентал Фармерз Груп" Георг фон Нолкен.

Нові безпілотники Trinity F9 VTOL німецького виробника Quantum-System оснащені двома камерами високої роздільної здатності: мультиспектральною MicaSense RedEdge і RGB-камерою Sony A7r з можливістю отримувати дані із роздільною здатністю 2 см/піксель. Розмах крил одного апарату становить близько 2 метрів, зліт і посадка - вертикальні, що виключає пошкодження при посадці.

За словами директора компанії SmartDrones Сервера Акімова, офіційного дилера Quantum-System в Україні, за один виліт безпілотник здатний Trinity F9 покривати площу до 500 га, при цьому управління дроном відбувається автоматично, за допомогою польотних місій.

"Це доволі прості у використанні апарати, підготовка пілотів “Контіненталу” для роботи з дронами зайняла півтора дні. І на сьогодні, менш ніж за два місяці роботи, вони успішно обробили понад 30 тис. га полів", - каже Сервер Акімов.

Довідка. 14 червня 2019 року CFG та "Мрія Агрохолдинг" завершили процес об'єднання. Оновлена компанія працює під брендом "Контінентал Фармерз Груп" та обробляє 195 тис. га у п'яти областях Західної України.