Урожайність цукрових буряків у A’SPIK GROUP на 12% вища загальноукраїнської

10:52 | ПроАгро Груп
A’Spik Group

Аграрні підрозділи A’SPIK GROUP вже викопали цукрові буряки з 350 га, що складає 16% посівів буряків на теренах земельного банку компанії.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, наразі середні показники врожайності цукрового кореню на полях корпорації перевищують загальноукраїнський рівень на понад 12%.

Зокрема, в A’SPIK GROUP з одного гектара викопаних площ поки що отримують понад 500 центнерів буряків, водночас Мінагрополітики інформує, що у державі середня родючість коренеплодів складає 445 ц/га.

"Хоч через цьогорічні погодні умови ми і не можемо сподіватися на минулорічні показники врожайності цукрових буряків, які сягали більше 650 ц/га, проте збір, що перевищує 500 ц/га, та добрий стан коренеплодів дають змогу розраховувати на прийнятний врожай", - коментує ситуацію керівник земельного напрямку A’SPIK GROUP Анатолій Салашинський.

За його словами, врешті-решт і погода після тривалої посухи почала сприяти солодким жнивам, адже дощі зволожили ґрунти, що значно полегшує копку.

У компанії також повідомляють, що перші дані з ТОВ "Старокостянтинівцукор" свідчать, що цукристість коренеплодів перебуває на рівні минулого року.

Нагадаємо, A’SPIK GROUP планує зібрати цукрові буряки з площ у понад 2 тис. гектарів. Зокрема, старокостянтинівські аграрії виділили під стратегічну для корпорації культуру майже 1300 га. Окрім того, ще 865 га засіяли солодким коренем на Рівненщині. Завдяки ж врожаю з власної сировинної бази ТОВ "Старокостянтинівцукор", що входить до групи компаній, розпочав сезон виробництва солодкого продукту на минулому тижні.