Володимир-Волинська птахофабрика планує постачати курятину в ЄС

16:42 | ПроАгро Груп
Владимир-Волынская птицефабрика

Володимир-Волинська птахофабрика планує експорт курятини, коли збільшить обсяги виробництва.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroTimes, про це розповів керуючий акціонер компанії Олексій Коваленко.

"Це будуть, можливо, країни Азії чи країни Європи, - зазначив він. - Однак ми хочемо експортувати не просто біржову продукцію (нонейм, заморожену, за низькою ціною, як це відбувається зараз). Ми хочемо продавати за кордоном "Епікур" - м’ясо птиці, вирощеної без антибіотиків".

Постачання на далекі ринки передбачає заморожування птиці. А заморожування - це погіршення якості, підкреслив Олексій Коваленко.

"Тому ми намагатимемося, щоб більша частина нашої продукції постачалася охолодженою. На азійські ринки може йти частина замороженої продукції, однак наші найближчі цілі - охолоджена курятина з крилом доставки близько 800 км, - зазначив він. - Тобто це Україна та ЄС. До того ж ми маємо дуже зручне географічне розташування відносно Європи".

За словами Олексія Коваленка, компанія дуже сильно перебудувала внутрішні бізнес-процеси.

"Нам важливо покласти продукцію на полиці вранці. Зараз машини з продукцією вантажаться опівночі, щоб зранку в магазині була курятина, що вироблена сьогодні-вчора. Тому ми поставлятимемо те, чим пишаємося, - охолоджену продукцію", - наголосив він.

Нагадаємо, "Володимир-Волинська птахофабрика" будує новий цех перероблення птиці, який дозволить подвоїти наявні потужності підприємства. Цех планують запустити за два-чотири роки.