Фонд Generali OFE збільшив свою частку акцій у "Овостарі"

12:27 | ПроАгро Груп
Ovostar / Овостар

Фонд Generali OFE збільшив свою частку в холдинговій компанії "Овостар Юніон" з 9,94% до 10,93%.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на "Бізнес Цензор", до збільшення частки в статутному капіталі Generali OFE володіла 596,509 акціями "Овостар Юніон", а після уладання угоди її частка зросла до 655,909.

"Холдингова компанія групи Ovostar Union N.V. в середині червня 2011 року провела IPO 25% акцій на WSE і залучила $33,2 млн. Мажоритарний пакет акцій компанії знаходиться у власності Prime One Capital Limited, яка контролюється її головним виконавчим директором Б. Беліковим і головою ради директорів Віталієм Вересенко", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками 2018 року "Овостар" скоротив чистий прибуток на 23,6%, у порівнянні з 2017 роком - до $17,5 млн. Натомість виручка торік зросла на 27% - до $125 млн.

Довідка. "Овостар Юніон" - одна з провідних агропромислових компаній України, входить до трійки лідерів виробників курячих яєць. Основні напрямки діяльності: птахівництво (батьківське поголів’я, інкубація, ремонтний молодняк), виробництво курячих яєць, національна дистрибуція (торговельні мережі України, власна фірмова роздрібна мережа), виробництво сухих та рідких яєчних продуктів, виробництво соняшникової олії, додаткові види діяльності (виробництво комбікормів, шроту та паливних брикетів).