"Сварог Вест Груп" завершив збирання цукрових буряків

11:17 | ПроАгро Груп
Сварог Вест Груп

Корпорация "Сварог Вест Груп" завершила збір цукрових буряків, середня врожайність яких склала 665 ц/га.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, в господарствах "Сварог Вест Груп" зібрано 90 тис. тонн цукрових буряків із цукристістю 17,6%.

"Ми відпрацювали за повною агрономічною схемою, і, як наслідок, ми задоволені проведеною роботою. На майбутню врожайність цієї сільськогосподарської культури впливає чимало факторів, які треба враховувати: терміни сівби/збирання, технологія вирощування, яка може максимально розкрити потенціал гібридів, раціональне використання агротехнічних та агрохімічних прийомів. Обов’язково потрібно захистити культуру від хвороб та шкідників", - розповів член ради директорів, виконавчий директор компанії Сергій Філюк.

Довідка. Корпорація "Сварог Вест Груп" працює в трьох областях ? Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській. Основні напрямки роботи підприємств корпорації: рослинництво: вирощування зернових, олійних, технічних і нішевих культур; молочне і м'ясне тваринництво; садівництво; насінництво; зберігання продукції; сучасні МТС; IT розробка та імплементація; проекти "зеленої енергетики"; виробництво органічної продукції.