МХП створює групу компаній для трансформації бізнесу

11:21 | ПроАгро Груп
МХП / Миронівський Хлібопродукт

Агроіндустріальний холдинг МХП створює групу компаній для трансформації бізнесу.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу компанії, про це заявив голова правління холдингу Юрій Косюк.

За його словами, щоб бути конкурентним на світовому ринку, бізнес має все більше йти в діджиталізацію виробництва і застосовувати сучасні технології для управління бізнес-процесами. Він пояснив, що МХП працює над створенням групи компаній, які займатимуться трансформацією бізнесу МХП.

"Основне завдання - трансформація бізнесу за різними напрямками завдяки залученню стартапів і впровадженню цифрових технологій. Однією з перших компаній, яка почне трансформацію бізнесу МХП, стане MHP Digital", - зазначив Юрій Косюк.

Він також припустив, що в майбутньому МХП працюватиме за моделлю венчурного фонду, орієнтуючись на практичне впровадження технічних новинок, ноу-хау, які ще не застосовувалися на практиці.

"Ризик не в тому, щоб пробувати нове, ризик саме в тому, що все може залишитися без змін. Я переконаний, що завдяки цифровим технологіям Україна зможе здійснити стрибок від аграрної країни до постіндустріальної, і бізнес повинен почати трансформацію вже зараз", - вважає голова правління компанії.