"Рісойл Термінал" збудував новий силосний парк

18:00 | ПроАгро Груп

ТОВ "СП Рісойл Термінал", що оперує терміналом з перевалки наливних і зернових вантажів у морському порту "Чорноморськ", збудувало вісім нових силосів загальною ємністю 150 тис. кубометрів, які найближчим часом будуть введені в експлуатацію.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на ports.com.ua.

Risoil S.A. планувала завершити монтаж нових силосів до 15 листопада і до кінця місяця почати експлуатацію нового силосного парку.

Серед інших досягнень терміналу в 2019 році - реалізовані інфраструктурні проєкти, що дають змогу виконувати перевалку ВО і соєвої олії у зимовий період; отримання сертифікатів GMP + B3 й ISO 22000:2005; облаштування і запуск власного накопичувального майданчика ЧІП на 30 авто; установку суднонавантажувальної машини Neuero виробничою потужністю 1 тис. тонн на годину; установку насосного обладнання для навантаження суден, яке збільшить швидкість завантаження наливних вантажів одночасно на причалах №11 і №12.

ТОВ "СП Рісойл Термінал" оперує причалами №1, 3, 5-6, 10-12 морського порту "Чорноморськ". Термінал здійснює перевалку харчових наливних вантажів з 2001 року. Зерновий комплекс введений в експлуатацію в березні 2016 року.

Risoil S.A. заснована в 2000 році у Женеві (Швейцарія). Основними напрямками діяльності компанії є забезпечення логістики олії, насипних і генеральних вантажів у портах Чорного моря, продаж і виробництво рослинних олій, торгівля зерновими та олійними культурами в контейнерах, зберігання і переробка агропромислових продуктів.

Компанія володіє ТОВ "СП Рісойл Термінал" (термінал з перевалки зерна та рослинних олій у морському порту "Чорноморськ"), ТОВ "Рісойл Південь" (термінал з перевалки рослинних олій у морському порту "Південний"), ТОВ "Морський технічний центр", ПрАТ "Роздільнянський елеватор", ТОВ "Біоіл Універсал Україна" (олієпресовий завод), олійно-екстракційним заводом "Бісер Олива" (Болгарія) та іншими активами.

Risoil у 2018-2019 маркетинговому році (МР, липень 2018 - червень 2019) збільшила вантажоперевалку порівняно з аналогічним періодом минулого року на 12%, або на 308 тис. тонн - до 2,937 млн тонн. Перевалка зерна становила 1,95 млн тонн, рослинної олії - 986,8 тис. тонн.