Завод A'SPIK group збільшив виробництво цукру

18:10 | ПроАгро Груп

ТОВ "Старокостянтинівцукор" A'SPIK group протягом виробничого сезону-2019 переробило майже 300 тис. т. цукрових буряків, що на 50 тис. т. більше, ніж торік.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agroportal.ua.

Цьогоріч ТОВ зварило майже 50 тис. т. "білого золота", а це на 13 тис. т. перевищує результати попереднього переробного циклу. 90% продукції - цукор найвищого гатунку - першої категорії.

"Якщо говорити про особливості сезону, що минув, то головними викликами для нас стали налагодження нового обладнання та виведення його на оптимальні режими роботи, адже у 2019 році ми першими на теренах України запровадили сухе транспортування буряків замість традиційної, проте застарілої гідроподачі. Цей інноваційний європейський досвід усуває втрати цукру через його "вимивання" транспортерною водою та зменшує викиди на фільтраційні поля, підвищуючи в такий спосіб рівень екологічної безпечності виробництва. Крім того, нова технологія дала змогу знизити собівартість завдяки відмові від використання буряковкладальних машин та мінімізації навантаження на людей" - каже директор ТОВ "Старокостянтинівцукор" Дмитро Данкович.

За його словами, сезон-2019 також відзначився підвищенням цукристості "солодких" коренів, незважаючи на зменшення їхньої ваги, а турбіну завод заглушив та зупинив ТЕЦ після 77 діб роботи, що й ознаменувало завершення виробничого циклу.