Роботизована ферма Villa Milk запрацює вже навесні 2020 року

15:19 | ПроАгро Груп

Компанія Villa Milk завершує будівництво роботизованої ферми за найвищими європейськими стандартами. Суперсучасна ферма буде розрахована на 140 голів ВРХ. Тут повністю мінімізують вплив людини, а отже, отримуватимуть молоко високої якості. На повну потужність роботизована ферма запрацює вже навесні 2020 року.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на villamilk.com.

Нова ферма буде оснащена роботизованою системою компанії "ДеЛаваль" VMS™ V300. Вона, як повідомив співзасновник ТОВ Villa Milk, директор агрофірми "України - О" Михайло Федчишен, не має аналогів не те, щоб в Україні, а й на пострадянському просторі.

"Вибір роботизованого доїння для молочної ферми був зроблений з багатьох причин. По перше, це висока якість молока, по-друге, зведення до мінімуму людського фактору, - відзначає Михайло Федчишен. - Усе це в комплексі поліпшить і полегшить процес доїння. Ми зможемо досягти більшого і менше залежати від примх ринку праці в майбутньому. А головне - якнайкраще піклуватися про добробут тварин, забезпечивши безпеку і якість молочних продуктів від ТМ Villa Milk".