Ольга Трофімцева вже цього місяця може очолити компанію "Епіцентр Агро".

11:00 | ПроАгро Груп

Громадська діячка, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України у 2019 р. Ольга Трофімцева вже цього місяця може очолити компанію "Епіцентр Агро".

Про повідомляє "ПроАгро Груп" AgroPortal.ua повідомили проінформовані джерела на ринку.


Для довідки: З лютого по вересень 2019 р. на Ольгу Трофімцеву розпорядженням Кабінету Міністрів України було тимчасово покладено виконання обов'язків міністра аграрної політики та продовольства України.

У вересні 2016 р. Ольга Трофімцева була призначена заступником міністра з євроінтеграції. До призначення Ольга Трофімцева була керівником проекту "Консультування України в питаннях аграрної торгівлі - в рамках повної та всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС".

Ольга Трофімцева отримала вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" в Національному університеті біоресурсів та природокористування України та ступінь PhD у галузі аграрної політики в Університеті ім. Гумбольдта (Берлін). Довгий час працювала в Німеччині в галузі освіти, у бізнесі та аграрній сфері. З 2011 року займала позицію ключового експерта з питань національної на міжнародної стандартизації та гармонізації Німецької асоціації молочної промисловості. З січня 2016 року керувала проектом Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства ФРН "Консультування України в питаннях аграрної торгівлі - в рамках Повної та Всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю (ПВУВТ) між ЄС та Україною".