"ТАС Агро" завершило жнива пізніх сільгоспкультур

14:46 | ПроАгро Груп

Виробничі підрозділи компанії "ТАС Агро" станом на 24 листопада завершили збирання пізніх культур зі 100% запланованих площ, намлочено 360 тис. тонн сільгосппродукції.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на інформацію прес-служби компанії.

Під кукурузою обмолочено 36 тис. га, з яких отримано понад 230 тис. тонн зерна. Середня врожайність склала 70 ц/га, однак на Чернігівщині вдалося зібрати майже 100 ц/га.

Директор з виробництва "ТАС Агро" Віктор Белкот констатував, що цього року погодні умови на півночі країни були значно сприятливіші ніж в південних регіонах, це завадило продемонструвати високі загальні показники врожайності. Погодний фактор і став визначальним для збирання врожаю в 2020 р в компанії.

Також "ТАС Агро" успішно завершило осінню посівну кампанію. Зокрема, засіяно понад 11,4 тис. га озимої пшениці і 1,3 тис. га озимого ріпаку. Більшість посівів знаходяться в задовільному і доброму стані, мають розвинені сходи. На фінішному етапі знаходяться роботи з основного обробітку грунту під посів ярих культур. На сьогодні опрацьовано 40 тис. га із запланованих 48 тис. га. Триває внесення мінеральних добрив.