Нові долота 80/120 мм від Vаderstad забезпечують інтенсивне перемішування

09:30 | ПроАгро Груп

Компанія Vаderstad представляє нові долота 80/120 мм, виготовлені з високоякісної шведської сталі. Долота 80/120 мм забезпечують агресивний обробіток в поєднанні з дуже інтенсивним перемішуванням. Вони встановлюються на культиватори Cultus, Opus та TopDown.

На робочій глибині 10-15 сантиметрів долота 80/120 мм поєднують переваги доліт 80 мм та 120 мм в одному.

"Вузька нижня частина долота 80/120 має велику проникну здатність в ґрунт, тоді як верхня широка частина інтенсивно перемішує солому", - говорить Магнус Самуельссон, розробник концепції Vаderstad.

Використання оригінальних деталей - це гарантія того, що машина Vаderstad буде працювати так, як це було задумано. Запасні частини розробляються та виготовляються в місті Оверум, Швеція, де компанія Vаderstad Components має свою фабрику та нову лабораторію технології матеріалів, де проводяться численні випробування в пошуках найкращого матеріалу для використання в запасних частинах.

"Як і всі наші оригінальні запчастини, нові долота 80/120 мм виготовлено з високоякісної шведської сталі на власному заводі Vаderstad Components", - зазначає Магнус Самуельссон.

Нові долота Vаderstad 80/120 мм доступні для замовлення з жовтня 2020 року.