Компанія "ПроАгро Груп" запускає серію заходів для бухгалтерів

11:08 | ПроАгро

Компанія "ПроАгро Груп" запускає серію заходів для бухгалтерів, з тим, щоб підняти на поверхню проблемні питання обліку та оподаткування та швидше адаптуватися то нововведень в законодавстві. Першим з таких заходів стане дискусійний виїзний семінар із актуальних питань оподаткування за участі провідних експертів.

"Останнім часом держава все частіше підносить бізнесу податкові та бухгалтерські "сюрпризи". До того ж, кілька років поспіль податкові та бухгалтерські законодавчі зміни мають тенденцію радувати платників мало не на новорічні свята, адже запроваджуються у другому півріччі звітного року", - зазначає Олег Клименко, керуючий партнер "ПроАгро Груп".

Поточний рік не став виключенням. Вже зараз бухгалтери заклопотанні змінами до порядків виплат допомог із соціального страхування, до порядку блокування податкових накладних, до процедури проведення перевірок з питань дотримання трудового законодавства тощо.

У повітрі зависли законопроекти про введення податку на виведений капітал, про відміну мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та інші важливі проекти. Невідомо, які з цих змін будуть прийняті найближчим часом.

"У таких умовах для бухгалтерів критично важливо бути обізнаними з усіма трендами коливань облікових і податкових правил. І ось такий формат, який запроваджує наша компанія дає можливість поєднати в умовах цінності часу і відпочинок, і навчання. А також це чудова можливість для власників підприємств віддячити головним бухгалтерам за працю і мотивувати і надалі працювати на користь компанії", - пояснює Олег Клименко, керуючий партнер "ПроАгро Груп".

Як стверджують в "ПроАгро Груп", фахівці, сильні в теорії та підковані у практичних питаннях, допоможуть учасникам семінару розібратися у всіх нюансах умов оподаткування підприємств (у тому числі сільськогосподарських), систематизувати знання та якісно підготуватися до підготовки річних звітів.

Для довідки: Виїзний семінар-практикум "Все про податки 2018" відбудеться 24 листопада-1 грудня 2018 року (Єгипет, Шарм-ель-Шейх, готель Concorde El Salam Front Area 5 *).