"Укрцукор" просить Президента не допустити закриття вантажних малодiяльних станцій УЗ

11:10 | ПроАгро Груп

Асоціація "Укрцукор" направила офіційне звернення Президенту України, Прем’єр-міністру та голові правління "Укрзалізниці" з проханням недопущення закриття вантажних станцій, які обслуговують підприємства цукрової галузі.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу асоціації, низка цукрових підприємств змушені збільшити витрати на приймання сировини і відправлення готової продукції, через визнання "Укрзалізницею" малодіяльними та подальше закриття вантажних станцій, якими вони користуються.

Зокрема, до перелiку малодiяльних вантажних станцiй включено окремi станцiї, якi обслуговують цукровi заводи "Фiрми "Астарта-Київ" та "Ланнiвського цукрового заводу".

Йдеться про станції Пiвденної залiзницi Полтавської області - Ланна, Вили, Лiщинiвка та Водяна.

"Така ситуацiя призведе до збiльшення витрат цукрових заводiв на приймання та вiдправлення продукцiї i зробить вказанi регiони логiстично непривабливими для подальшого розвитку пiдприємств та будiвництва нових об'єктiв", - зауважили виробники цукру.

Нагадаємо, що правлiнням "Укрзалiзниці" у груднi 2018 року затверджено порядок проведення рейтинг-аналiзу дiяльностi вантажних станцiй. За результатами такого аналiзу сформовано перелiк малодiяльних вантажних станцiй, до якого увiйшла 301 станцiя.