Україна збільшує імпорт черешні із Іспанії

10:21 | ПроАгро Груп

Затримка сезону збирання вітчизняної черешні зіграла на користь українським імпортерам. Сьогодні на прилавках українських магазинів та ринків все частіше можна зустріти черешню виробництва Іспанії.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на "Інфо-Шувар", зацікавлення українців до імпортної ягоди швидко зростає, навіть, не дивлячись на відносно високу її вартість - 230-250 грн/кг (7,84-8,53 'dhj/кг).

"Українці звикли до того, що в другій половині травня на ринках вже є черешня. Наприклад, в минулому році, завдяки теплій весні, фермери із Закарпаття привезли на наш ринок першу ягоду ще в першій половині травня. В цьому сезоні погода стримує визрівання ягоди в українських садах, тому, наші оператори почали працювати із імпортом", - розповідає Іван Федишин, керівник напрямку "Овочі та фрукти" ОРСП "Шувар".

За словами пана Федишина, оператори "Шувару" працюють виключно із досвідченими європейськими постачальниками, які вирощують ягоду згідно із стандартами ЄС. Тому, українці можуть бути впевненими у тому, що іспанська черешня, крім гарного зовнішнього вигляду та насиченого смаку, є також абсолютно безпечною для здоров’я.

Сьогодні на ОРСП "Шувар" сконцентрована найбільша пропозиція ягід. Крім черешні, в терміналі ринку постійно присутня пропозиція імпортної лохини, малини та, навіть, ожини. Українська ягода представлена полуницею від виробників Закарпаття. Від початку травня, на майданчику "Шувару" вже було продано майже 700 тонн свіжої суниці.