Україна продовжила обмеження на імпорт російських товарів до кінця 2020 року

14:15 | ПроАгро Груп

Кабінет міністрів України прийняв рішення про продовженні до 31 грудня 2020 року обмеження на імпорт в країну ряду видів продукції, країною походження яких є Російська Федерація.

Як повідомляє "ПроАгро Груп", відповідна постанова № 605 "Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1147" від 5 липня 2019 року розміщена на офіційному сайті уряду.

Зокрема, продовжується заборона на імпорт в Україну продукції хімічної промисловості для сільського господарства (гербіциди, фунгіциди, інсектициди, родентициди), ряду видів харчової продукції, корми для тварин та ін.

Документом встановлюється, що "ввезення товарів за переліком згідно з додатком та їх митне оформлення дозволяються на суму здійсненої суб’єктами господарської діяльності України передоплати за поставку таких товарів, якщо зазначена передоплата була здійснена до введення в дію застосованої цією постановою заборони та за умови попереднього отримання документального підтвердження здійснення такої передоплати Державною фіскальною службою від банківської установи за зверненням суб’єкта господарської діяльності України".