ФАО перевірить використання антибіотиків у тваринництві в Україні

15:01 | ПроАгро Груп

Сільськогосподарська та продовольча організація ООН перевірить використання антибіотиків у тваринництві в Україні.

Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Держпродспоживслужби, місія ФАО-ATLASS вивчатиме національну систему боротьби з антимікробною резистентністю (АМР). Робота експертів в Україні почалася цього тижня.

"Експерти ФАО наголосили, що основною метою їх роботи в Україні на цьому етапі є вивчення ситуації з АМР у нашій державі, яке включатиме збір і аналіз даних для напрацювання подальших рекомендацій. Це дозволить покращити координацію між учасниками процесу та забезпечення ефективного нагляду за АМР у галузі тваринництва.

Під час місії експерти ФАО планують ознайомитися з роботою лабораторій та вивчити систему контролю за використанням антибіотиків у тваринництві. Для цього застосовуватимуться спеціальна система оцінки - ATLASS. Місія працюватиме в Україні впродовж тижня. Після цього буде сформований та переданий українській стороні відповідний звіт. Оцінка національної системи запобігання антимікробній резистентності з 2016 року уже проведена у 24 країнах світу", - повідомили у Держпродспоживслужбі.