Уряд змінив порядки використання коштів за деякими з програм підтримки

10:20 | ПроАгро Груп

Кабінет Міністрів схвалив постанову № 954 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України". Цією постановою передбачено подовження терміну подачі документів та змінено порядки використання коштів за деякими з програм підтримки.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на minagro.gov.ua.

Зокрема, за програмою "Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними" термін подання суб’єктами господарювання матеріалів до регіональних комісій встановлений до 1 грудня 2019 року, а регіональними комісіями до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України в термін до 10 грудня поточного року.

Також у порядку використання бюджетних коштів виключений пункт, яким передбачалося подання суб’єктами господарювання заяв до Міністерства аграрної політики та продовольства з метою їх включення до переліку претендентів на державну підтримку.

За програмою "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників" в частині компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва кошти, передбачені в держбюджеті, спрямовуються на компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (скасовано компенсацію вартості за закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси).

А частковій компенсації підлягає техніка та обладнання, які на момент здійснення через уповноважений банк оплати на їх придбання, були включені до переліку розміщеному на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

За напрямом часткового відшкодування вартості племінних тварин, сперми та ембріонів у 2019 році подовжено терміни подання суб’єктами господарювання, які є юридичними особами, заявки та документів - до 15 грудня; розгляд комісією Мінекономіки заявок та документів - до 20 грудня; спрямування бюджетних коштів на рахунки суб’єктів, відкриті у банках - до 25 листопада.

За напрямом часткового відшкодування вартості тваринницьких об’єктів вилучена норма, що для об’єктів, введених у дію в грудні попереднього року, суб’єкти господарювання подають заявку та документи до 5 березня поточного року та змінено кількість засідань комісій - засідання комісії 15 березня виключено.

За напрямом часткового відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна змінено розрахунок про підтвердження статусу платника єдиного податку ІV групи - за попередній податковий (звітний) рік.