Міністр економіки не бачить потреби у створенні МінАПК

15:32 | ПроАгро Груп

Очільник Міністерства розвитку економіку, торгівлі та сільського господарства не вважає необхідним створення в Україні окремого аграрного міністерства та виокремлення з відомства аграрного напрямку.

Про це Ігор Петрашко розповів в інтерв’ю "Українській правді", повідомляє "ПроАгро Груп".

"Хтось має виділені міністерства, хтось має більше, хтось - менше. Моя особиста думка: у жодному разі не заперечуючи тезу, що Міністерство аграрної політики може бути, я загалом не прихильник великої кількості міністерств. У Сполучених Штатах небагато міністерств. У Польщі зараз триває дискусія: там кількість міністерств планують скорочувати для економії бюджетних коштів. Важлива ефективність роботи. У мене є два профільні заступники, які займаються аграрними темами, і я сподіваюся, що аграрії задоволені. Стільки уваги, скільки ми їм приділяємо, їм вистачає", - сказав міністр.

Він зазначив, що особисто не чув від аграріїв, що їм бракує МінАПК.

"На зустрічах з аграрними асоціаціями, остання з яких була в Кропивницькому, таких питань не ставили. Ми можемо сказати, що заклали в бюджет на наступний рік, і просимо суттєво збільшити суми компенсації аграріям. Тобто ми повністю виконуємо функцію аграрного міністерства", - наголосив Ігор Петрашко.