Кабмін затвердив державну концепцію розвитку картоплярства

10:31 | ПроАгро Груп

Кабінет міністрів підтримав проєкт розпорядження, який схвалює концепцію державної програми підтримки промислового картоплярства на 2021-2025 роки.

Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час засідання уряду, передає "ПроАгро Груп" з посиланням на УНН.

"Проєктом розпорядження пропонується схвалити концепцію державної цільової програми розвитку промислового картоплярства на 2021-2025 роки, метою якої є повне забезпечення внутрішнього ринку України у насіннєвій картоплі, у тому числі, насінням сортів української селекції, а також продовольчій столовій картоплі і сировині картоплі на переробку. Передбачається забезпечення подальшого розвитку ринкової інфраструктури, будівництва і організації картоплесховищ, будівництва нових переробних потужностей, в тому числі - заводів з переробки та виробництва крохмалепродуктів і картоплепродуктів. Поновлення діяльності заводів з виробництва крохмалю”, - сказав Ігор Петрашко.

Він зазначив, що наслідком буде збільшення обсягів виробництва продукції з високою доданою вартістю. Проєект розпорядження підтримали без доопрацювання.