Українські та європейські виробники могли б разом виходити на ринки третіх країн

15:15 | ПроАгро Груп

На Форумі "Європа - Україна", який відбувся в Жешуві (Польща), голова ради директорів KSG Agro заявив, що вбачає перспективу у спільній експансії українських та європейських виробників на африканські та близькосхідні ринки.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agrotimes.ua.

"Зараз багато говорять, що українські аграрії - конкуренти для Європи. Однак, замість того, щоб конкурувати локально, ми могли б разом виходити на ринки третіх країн", - вважає він. За словами Сергія Касьянова, KSG Agro активно вивчає можливості для експорту і розширення бізнесу в країни Африки, Середньої Азії та Близького Сходу. "У нас є люди і досвід, у Європи - капітал і технології. Давайте співпрацювати", - закликав він.

Сергій Касьянов також закликав європейські країни до спільної боротьби проти АЧС, зокрема допомоги з впровадженням в Україні відповідного страхування.

"АЧС - це загальна проблема, вірус не знає державних кордонів. Зараз в Україні справи йдуть так, що, не маючи можливості отримати страхове відшкодування, дрібні фермери приховують випадки зараження, - зазначив Сергій Касьянов. - Вони будь-якими шляхами намагаються збути заражене м’ясо, яке все ж потрапляє в торговельні мережі. Упевнений, що за допомогою європейських колег, зокрема польських, цю проблему можна розв’язати".