John Deere представив новий зернозбиральний комбайн S400

14:26 | ПроАгро Груп

Компанія John Deere представила новий зернозбиральний комбайн серії S400, який вже успішно себе показав на полях Бразилії при збиранні сої та кукурудзи, але відмінно підходить і для роботи з іншими зерновими культурами.

Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на Propozitsiya.com.

Машина, призначена в першу чергу для середніх і малих фермерських господарств, створена на основі інноваційних технологій і відрізняється рядом переваг: вона проста в експлуатації, мінімізує втрати при збиранні, дає краще очищення і, як наслідок, більш високу якість зерна.

Комбайн з однороторним молотильно-сепаруючим пристроєм приводиться в дію за допомогою двигуна John Deere об'ємом 6,8 л. Машина сумісна з жатками 600R і 600F. Модель оснащена системами точного землеробства: AutoTrac, Harwest Doc, JDLink. Крім того, на комбайні встановлено ексклюзивна розробка John Deere - система Active Terrain Adjustment, яка зводить до мінімуму втрати зерна при підйомі або спуску з пагорба.

При нерівностях рельєфу поля часто відрізняються неправильною формою, що вимагає додаткових маневрів і руху заднім ходом. Тому новий комбайн S440 володіє зменшеним радіусом повороту, що дає економію часу на маневрах до 25% і, як наслідок, підвищує швидкість збирання.

Крім того, відносно невелика маса комбайна в поєднанні з опцією повного приводу знижують навантаження на ґрунт і його ущільнення, а також дозволяють ефективно працювати на заболочених землях, де більш важкі машини можуть загрузнути. Менша вага також дає додаткову перевагу у вигляді паливної економічності.

Комбайн S400 буде доступний для попереднього замовлення у дилерів з осені 2021 року, поставки почнуться з 2022 року.