EUCON Legal Group

EUCON Legal Group

Юридична Група EUCON - це компанія, яка з 2006 року надає юридичні послуги на території України та Польщі.

Команда EUCON - це об’єднання професіоналів: юристів, адвокатів, аудиторів, податкових радників, фахівців з трансфертого ціноутворення, консультантів з бухгалтерського та податкового обліку. Дотримання синергетичного підходу є нашою конкурентною перевагою і дозволяє продукувати комплексні й ефективні рішення для досягнення цілей клієнтів.

Компанія надає консультаційні послуги з найбільш складних питань оподаткування, трансфертного ціноутворення, корпоративного, земельного та аграрного права, реструктуризації бізнесу, захисту активів, комерціалізації об’єктів прав інтелектуальної власності та податкового планування із застосуванням нематеріальних активів.

Клієнтами нашої команди є міжнародні та українські лідери в таких галузях економіки як нафтогазова, енергетика, харчова промисловість, сільське господарство, телекомунікації, торгівля, транспорт, фінанси, металургія, хімія, будівництво, готельний бізнес тощо.

Подробнее...


Информация актуальна на момент выступления на конференции "ПроАгро" или опубликования авторского материала на сайте "ПроАгро"