МХП / Миронівський Хлібопродукт

МХП / Миронівський Хлібопродукт

МХП - вертикально інтегрований холдинг, лідер української аграрної індустрії з європейським акціонерним капіталом і зарубіжними виробничими активами в Нідерландах, Словенії, Словаччині, а також дистрибуційним офісом в ОАЕ.

Холдинг здійснює основну діяльність у галузях птахівництва, м'ясопереробки і тваринництва. Інноваційність та динамічне зростання дозволили МХП за десятиліття збільшити сукупні потужності з виробництва м'яса курки у три рази до понад 700 тис. тонн за підсумками 2019 року. Крім того, внаслідок покупки активу на Балканах було додатково вироблено майже 100 тисяч тонн м’яса птиці.

Один із найбільших земельних банків - близько 370 тис. га - забезпечує МХП провідні позиції у галузях рослинництва і зернопереробки, продукція яких використовується у виробництві комбікормів для власних виробничих цілей, а також з метою переробки та реалізації третім сторонам.

Холдинг володіє успішними впізнаваними брендами "Наша Ряба", "Qualiko", "Ukrainian Chicken", "Секрети Шефа", "Kurator", "Легко!", "Бащинський". Вертикальна інтеграція виробництва, а також власна логістична інфраструктура, що складається з 9 дистрибуційних центрів (хабів) в найбільших містах країни, дозволяють МХП забезпечити жорсткий контроль якості та біобезпеки на всіх етапах - від виробництва до реалізації кінцевому споживачу. Це гарантує найвищу якість продукції холдингу, яка відповідає міжнародним стандартам FSSC 22000, ISO 22000 та BRC Food. Продукція МХП представлена на ринках понад 80 країн світу.

МХП - один з найбільших національних роботодавців, який об'єднує більше 28 тисяч робочих місць на понад 30 підприємствах у 14 регіонах присутності. Холдинг є багаторазовим переможцем престижних національних рейтингів кращих роботодавців у різних номінаціях, а також одним з найбільших провайдерів проектів корпоративної соціальної відповідальності. У 2017-2019 роках МХП інвестував близько півмільярда гривень в соціальні та інфраструктурні проекти для розвитку громад та територій присутності.

Підприємства та підрозділи холдингу - піонери з впровадження в агроіндустрії країни передових технологічних інновацій на всіх етапах виробничої і управлінської діяльності. МХП першим з українських агрохолдингів почав формування навколо себе екосистеми для технологічних стартапів та акселерації швидкозростаючих бізнесів. Агроіндустріальний холдинг МХП - один з національних лідерів у сфері розвитку альтернативної енергетики та виробництва енергії з відновлюваних джерел. У 2012 році почалось будівництво біогазового комплексу "Оріль-Лідер", що працює на органічних відходах птахівництва та рослинництва. Минулого року, продовжуючи свою стратегію, було введено в експлуатацію першу чергу комплексу "Біогаз Ладижин" встановленої потужності 12 МВт. Після запуску другої черги, потужність буде подвоєно, що зробить "Біогаз Ладижин" найбільшим біогазовим комплексом в світі, що працює на курячому посліді.

У кінці 2019 року МХП на базі свого підприємства Еко Енерджи створив Research & Innovation (R&I) Hub, який займатиметься дослідженнями в галузях енергетичних технологій, енергоефективності, органічного землеробства тощо. В компанії планують, що R&I Hub допоможе з розробкою новітніх рішень, які можна запровадити в бізнесі компанії.

15 травня 2008 року МХП став першою українською аграрною компанією, яка залучила іноземний акціонерний капітал у ході IPO на Лондонській фондовій біржі. Акції МХП котируються під тикером MHPC. Серед партнерів холдингу з реалізації великих інвестиційних проектів - Міжнародна фінансова корпорація (IFC) групи Світового Банку, Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку та інші провідні інституційні інвестори.

Подробнее...


Информация актуальна на момент выступления на конференции "ПроАгро" или опубликования авторского материала на сайте "ПроАгро"